Kapat !

Armağan Oyuncak Online Satış Sitesi

BASIN ODASI
Haberler ve Duyurular
Basında Biz
HABERLER VE DUYURULAR
Aile boyu oyuncak mağazası

26 Kasım 2011 Cumartesi, 17:36:36 
Armağan oyuncak hem çocuklara hem de anne babalarına yönelik iki dev mağaza açtı
Yıllardır oyuncak sektöründe önemli firmalarımızdan olan Armağan Oyuncak, mağazalar zincirine, iki yeni mağaza daha ekledi....

Antalya’nın en gözde semtlerinden biri olan Antalya  Lara 'da Terra City   ve Ankara  Anatolium AVM de  800  metrekarelik dev 2  oyuncak mağazası daha açtı.

Türkiye’nin köklü oyuncak firmalarından olan Armağan Oyuncak önümüzdeki 2 yıl içerisinde mağaza sayısını daha da arttırmayı planlıyor.
Türkiye nin hemen hemen her bölgesine bir tane şube açma planları yapan Armağan oyuncak şimdiden ünlü AVM’lerde 20’ye yakın mağazaya sahip. Özellikle büyük AVM’lerde açtığı büyük metrekarelere sahip binlerce ürün çeşidiyle tüketiciye hitap eden Armağan Oyuncak, anne babaların çocukları için, gideceği adreslerden biri durumuna geldi.

Bu yıl  büyükler için hobi oyuncaklarını içeren mağazalar da açmaya başlayan Armağan Oyuncak bu konuda da bir ilke imza attı.
Armağan  Hobi oyuncak mağazaları, hobi alanında hizmet veren pekçok firmanın ürünlerini tek bir noktada birleştirdi.
Türkiye’deki mağazacılık ve ürün performansını önümüzdeki yıllarda yurtdışına da taşımak isteyen Armağan oyuncak bu konuda yeni bir yapılanma içerisinde olduğunu da açıkladı. 

Her hakkı saklıdır. Armağan © 2011
Tasarım ve Programlama