Kapat !

Armağan Oyuncak Online Satış Sitesi

BASIN ODASI
Haberler ve Duyurular
Basında Biz
HABERLER VE DUYURULAR
Armağan Oyuncak'tan 3. Hobi Mağazası

Oyuncak sektörünün önde gelen firmalarından birisi olan Armağan Oyuncak, 3. Hobi mağazasını Capacity Alışveriş Merkezi’nde açtı. Armağan Oyuncak hobi mağazaları, çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimi için vazgeçilmez olan oyuncaklardan yola çıkarak, tüm dünyada özellikle Amerika ve Avrupa'da oldukça rağbet gören hobi oyuncaklarını yetişkinlere, özellikle de iş adamlarına ve gençlere, yoğun stres ortamından uzaklaşma ve ruhsal rahatlama araçları olarak sunuyor.

Armağan Oyuncak konsepte olan ilgiyi değerlendirirken firma olarak oldukça memnun olduklarını ve bu konuda oldukça ilerlemiş olan Avrupa ile karşılaştırıldığında daha yolun başında olduklarını belirtiyor. Yeni konsept mağazalarını ilk kez ziyaret  edenler öncelikle ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterken, 2. ve 3. ziyaretlerde satışların olduğu gözlemleniyor.

9.90TL' den başlayan ürünlerden, 10000TL fiyatlarına kadar yükselen  profesyonel ürünlere, yeni başlayanlara ve ilgi alanlarına göre daha çok  başlangıç seviyesindeki çocuklara hitap edebilecek düşük fiyatlı ürünler bulabilirsiniz. Öncelikli olarak yakıtlı ve elektrikli araçların (araba ,uçak,tekne) rağbet gördüğü mağazada , koleksiyonerler için lisanslı die-cast (metal) model arabalar ve figürler, maketler, puzzlelar ve aile oyunlarına varana kadar oldukça geniş ürün yelpazesine ulaşılabiliyor.

Her hakkı saklıdır. Armağan © 2011
Tasarım ve Programlama